Výsledky 19. kola Poháru nadějí

KATA:

 

Ml. žáci 6-8 let 8-7 KYU

1. Šimun (Laugaricio Trenčín)

2. Galamb (Attfis Ostrava)

3. Pivko (Laugaricio Trenčín)

3. Nosek (Laugaricio Trenčín)

 

Ml. žáci 9-11 let 6-4 KYU

1. Schlosser (KK Topol´čany)

2. Pasker (Karate tygr Shotokan)

3. Petroš (DDM Český Těšín)

3. Andrejko (Laugaricio Trenčín)

 

Ml. žáci 9-11 let 8-7 KYU

1. Skaličan (KK Topol´čany)

2. Strachota (Attfis Ostrava)

3. Javůrek (ŠSK Karviná)

3. Ferad (Attfis Ostrava)

 

Ml. žákyně 6-8 let 8-7 KYU

1. Isaišová (Karate Havířov)

2. Švubová (KK Jeseník)

3. Havlásková (Attfis Ostrava)

3. Calábrová (DDM Český Těšín)

 

Ml. žákyně 9-11 let 6-4 KYU

1. Švrčková (DDM Český Těšín)

2. Bariciová (DDM Český Těšín)

3. Filipová (Attfis Ostrava)

3. Bidrmanová (VŠB TU Ostrava)

 

Ml. žákyně 9-11 let 8-7 KYU

1. Šaligová (KK Topol´čany)

2. Šustková (Wakizashi Ostrava)

3. Winiarská (KK Jeseník)

3. Otrubová (KK Jeseník)

 

St. žáci 12-13 let 6-4 KYU

1. Gřesík (Wakizashi Ostrava)

2. Plevák (Wakizashi Ostrava)

3. Navrátil (SK Budo Havířov)

3. Posolda (KK Jeseník)

 

St. žáci 12-13 let 8-7 KYU

1. Gall (ŠSK Karviná)

2. Dziadek (DDM Český Těšín)

3. Hetner (Karate Havířov)

3. Hruška (VŠB TU Ostrava)

 

St. žákyně 12-13 let 6-4 KYU

1. Dostálová (Wakizashi Ostrava)

2. Sněhotová (VŠB TU Ostrava)

3. Placzková (DDM Český Těšín)

3. Kukková (DDM Český Těšín)

 

St. žákyně 12-13 let 8-7 KYU

1. Galbavá (KK Topol´čany)

2. Kavková (Attfis Ostava)

3. Doležalová (SK Budo Havířov)

 

Dorostenci 14-15 let 6-4 KYU

1. Slonina (SK Budo Havířov)

2. Petrovský (Laugaricio Trenčín)

3. Adamus (Wakizashi Ostrava)

3. Staník (Laugaricio Trenčín)

 

Dorostenky 14-15 let 8-7 KYU

1. Dostálová (Wakizashi Ostrava)

2. Papučíková (VŠB TU Ostrava)

3. Kajfoszová (DDM Český Těšín)

 

KUMITE:

 

St. žákyně 12-13 let -50 kg

1. Pěgřimová (SK Budo Havířov)

2. Kukková (DDM Český Těšín)

3. Placzková (DDM Český Těšín)

3. Galbava (KK Topol´čany)

 

St. žákyně 12-13 let -42 kg

1. Dostálová (Wakizashi Ostrava)

2. Doležalová (SK Budo Havířov)

 

St. žáci 12-13 let -52 kg

1. Štefek (SK Budo Havířov)

2. Blažek (SK Budo Havířov)

3. Sniegoň (SK Budo Havířov)

3. Posolda (KK Jeseník)

 

St. žáci 12-13 let -45 kg

1. Navrátil (SK Budo Havířov)

2. Gobi (Karate Havířov)

3. Plevák (Wakizashi Ostrava)

3. Gřesík (Wakizashi Ostrava)

 

Ml. žáci 7-11 -35 kg

1. Žabčík (SK Budo Havířov)

2. Kučera (KK Bruntál)

3. Tokarčík (SK Budo Havířov)

3. Havlásek (SK Budo Havířov)

 

Ml. žákyně 7-11 let +35 kg

1. Sikorová (KK Bruntál)

2. Krupinská (SK Budo Havířov)

3. Suchánková (KK Jeseník)

 

Ml. žákyně 7-11 let -35 kg

1. Calábrová (DDM Český Těšín)

2. Matušková (KK Bruntál)

3. Bariciová (DDM Český Těšín)

3. Šaligová (KK Topol´čany)

 

Ml. žáci 7-11 let -30 kg

1. Chmelíček (SK Budo Havířov)

2. Kišš (Laugaricio Trenčín)

3. Sluka (SK Budo Havířov)

3. Skalík (SK Budo Havířov)

 

Ml. žáci 7-11 let +35 kg

1. Beckovský (SK Budo Havířov)

2. Puffer (SK Budo Havířov)

3. Vodička (KK Bruntál)

3. Pochman (Attfis Ostrava)

 

Dorostenky 14-15 let +47 kg

1. Dosálová (Wakizashi Ostrava)

2. Kelnerová (DDM Český Těšín)

 

Dorostenci 14-15 let -52 kg

1. Petrovský (Laugaricio Trenčín)

2. Slonina (SK Budo Havířov)

3. Staník (Laugaricio Trenčín)

3. Beckovský (SK Budo Havířov)

 

Dorostenci 14-15 let +57 Kg

1.Gorgol (SK Budo Havířov)

2. Popp (SK Budo Havířov)

3. Krupinský (SK Budo Havířov)

3. Szmek (TJ TŽ Třinec)

 

St. žáci 12-13 let -39 kg

1. Dvořák (KK Bruntál)

2. Gregor (Karate Havířov)

3. Šebek (Attfis Ostrava)

 

 

Dotazy a připomínky můžete směrovat na stk.smske@seznam.cz.

Aktualizováno 15. dubna 2014