Výsledky 23. kola SE poháru

KATA:

Ml. Žáci 6-8 let 8-7 KYU

1 Zwiling Šimon Hakuba
2 Noštinský Sebastián Hakuba
3 Jalůvka Marek Tygr Shotokan
3 Matyáš Tomi SKK Budo

Ml. Žákyně 6-8 let 8-7 KYU

1 Válková Michaela Hakuba
2 Orlická Natálie SKK Budo
3 Ulmanová Kateřina VŠB OV
3 Smělíková Vendula VŠB OV

Ml. Žáci 9-11 let 8-7 KYU Skupina A

1 Jabůrek David ŠSK Karviná
2 Král Jan Hakuba
3 Poštulka Petr Tygr Shotokan
3 Zwililng Šimon Hakuba

Ml. Žáci 9-11 let 8-7 KYU Skupina B

1 Havlíček Filip ŠSK Karviná
2 Ručka Filip Hakuba
3 Gelleér Dan Michael Tygr Shotokan
3 Kozubek Přemysl Hakuba

Ml. Žákyně 9-11 let 8-7 KYU

1 Macková Valentýna KK Bruntál
2 Kučerová Marie Laugaricio Trenčín
3 Doffková Aneta SKK Budo
3 Pavlíková Tereza Laugaricio Trenčín

St. Žáci 12-13 let 8-7 KYU

1 Moc Matej KK Dobrá Niva
2 Plaček David ŠSK Karviná
3 Kučera Tomáš Tygr Shotokan
3 Badura Nikolas ŠSK Karviná

Dorostenci 14-15 let 8-7 KYU

1 Síkora Jakub TJ Fulnek
2 Petruška Ondřej TJ Fulnek
3 Lipowski Tomáš ŠSK Karviná
3

Ml. Žáci 6-8 let 6-4 KYU

1 Doboš Roman VŠB OV
2 Navrátil Jan SKK Budo
3
3

Ml. Žáci 9-11 let 6-4 KYU

1 Hlobil Lukáš KK Jeseník
2 Ferenčík Samuel Laugaricio Trenčín
3 Kišš Michal Laugaricio Trenčín
3 Šimun David Laugaricio Trenčín

Ml. Žákyně 9-11 let 6-4 KYU

1 Skolnikova Viktoria KK Zvolen
2 Winiarská Jana KK Jeseník
3 Marková Veronika ASK Kopřivnice
3 Calábrová Dominika DDM Č. Těšín

St. Žáci 12-13 let 6-4 KYU

1 Majnuš Adam Dojo ryu OV
2 Hernandez Marcos KK Jeseník
3 Damek Vojtěch Dojo ryu OV
3 Gall Viktor ŠSK Karviná

St. Žákyně 12-13 let 6-4 KYU

1 Bidrmanová Leona VŠB OV
2 Sikorová Tereza KK Bruntál
3 Matušková Adéla KK Bruntál
3 Brázdilová Nela KK Bruntál

Dorostenci 14-15 let 6-4 KYU

1 Gřesík Martin KK Wakizashi
2 Mikulenka Štěpán VŠB OV
3 Sluka Martin KK Dobrá Niva
3

Dorostenky 14-15 let 6-4 KYU

1 Dostálová Kateřina KK Wakizashi
2 Sněhotová Sára VŠB OV
3 Kajfosz Beata DDM Č. Těšín
3 Hujarová Šarlota ASK Kopřivnice

 

KUMITE:

Ml. žáci 7-11 let

do 30 kg
1 Štylicha Alexej
2 Šebek Štěpán

do 35 kg
1 Chmelíček Filip
2 Ondrašina Peter
3 Vít Marek
3 Rotter David

nad 35 kg
1 Jaroš Branislav
2 Šimun David
3 Nosek Jakub
3 Oborný Marek

Ml. žákyně 7-11 let

do 35 kg
1 Orlická Natálie
2 Marková Veronika
3 Švrčková Andrea

nad 35 kg
1 Skolnikova Viktoria
2 Doffková Aneta
3 Calábrová Dominika

St. žáci 12-13 let

do 52 kg
1 Urbánek David
2 Beckovský Martin
3 Marek Petr
3 Gren Jakub

do 60 kg
1 Gall Viktor
2 Vodička Alex
3 Hernandez Marcos
3 Doffek Antonín

St. žákyně 12-13 let

do 42 kg
1 Matušková Adéla
2 Sikorová Tereza
3 Brázdilová Nela

Dorostenci 14-15

nad 57 kg
1 Sikora Jakub
2 Gřesík Martin
3 Petruška Ondřej
3 Lipowski Tomáš

Dorostenky 14-15 let

do 47 kg
1 Kajfosz Beata
2 Dostálová Kateřina

Žáci +50 Kg

Jaroš Branislav
Urbánek David
Hernandez Marcos
Gall Viktor

Žáci -50 kg

Chmelíček Filip
Puffer Richard
Beckovský Martin
Šindler Jan

20. kolo SE poháru nadějí

Výsledky KATA (zatím neupravené!)

Ml. Žáci 6-8 let 8-7 KYU Ml. Žáci 6-8 let 8-7 KYU Ml. Žáci 6-8 let 6-4 KYU
1 Vašek Daniel 1 Buchal Dominik 1
2 Bědroň Matyaš 2 Lima Nicholas 2
3 Štylicha Alexej 3 Pělucha Ondřej 3
3 Noštický Sebastián 3 Laštovička Lukáš 3
Ml. Žákyně 6-8 let 8-7 KYU Ml. Žákyně 6-8 let 6-4 KYU
1 Bidrmanová Aneta 1 Calábrová Dominika
2 Marková Ingrid 2 Varinska Nina
3 Lýsková Barbora 3 Pijaková Klára
3 Orlická Natálie 3 Piontková Lucie
Ml. Žáci 9-11 let 8-7 KYU Ml. Žáci 9-11 let 8-7 KYU Ml. Žáci 9-11 let 6-4 KYU
1 Skaličan Radovan 1 Hlobil Lukáš 1 Pasker René
2 Feifič Martin 2 Doboš Roman 2 Hernardez Marcos
3 Jabůrek David 3 Mandúch Samuel 3 Perutka Ondřej
3 Jablonický David 3 Ferenčík Samuel 3 Majnuš Adam
Ml. Žákyně 9-11 let 8-7 KYU Ml. Žákyně 9-11 let 6-4 KYU
1 Šaligová Michaela 1 Gregoríková Nikola
2 Krajíčková Zuzana 2 Švrčková Andrea
3 Otrubová Eva 3 Školníková Viktoria
3 Švubová Eva 3 Bušovská Nikola
St. Žáci 12-13 let 8-7 KYU St. Žáci 12-13 let 6-4 KYU
1 Strigač Aurel 1 Sněhotová Sára
2 Lacko Peter 2 Kukková Kateřina
3 Sluka Patrik 3 Placzková Karolína
3 Behuň Rajmond 3 Bidrmanová Leona
St. Žákyně 12-13 let 8-7 KYU St. Žákyně 12-13 let 6-4 KYU
1 Maťusová Lucia 1 Schloser Daniel
2 Hořínková Pavlína 2 Gřesík Martin
3 Kováčová Lucie 3 Petroš Matěj
3 Kotalová Sára 3 Žabčík Robin
Dorostenci 14-15 let 8-7 KYU Dorostenci 14-15 let 6-4 KYU
1 Badnarz Daniel 1 Říman Jan
2 Pánek Petr 2 Petrovský Matěj
3 Síkora Jakub 3 Skokan Andrej
3 3 Šťastný Michal
Dorostenky 14-15 let 8-7 KYU Dorostenky 14-15 let 6-4 KYU
1 Ježková Andrea 1 Dostálová Kateřina
2 Kianičiková Alexandra 2 Rapantová Rachel
3 Papučíková Nikola 3 Moncoľová Naďa
3 3 Muranicová Kristýna