Výsledky 17. kola SE poháru nadějí

 Celkové výsledky 17. kola SE poháru nadějí

KATA

KUMITE

KATA:

 Ml. žáci 6-8 let 8-7 KYU

1. Pasker René

2. Jablonský David

3. Hlobil Lukáš

3. Mandúch Samuel

 

Ml. žákyně 6-8 let 8-7 KYU

1. Marková Veronika

2. Otrubová Eva

3. Havlásková Eliška

3. Calabrová Dominika

 

Ml. žáci 9-11 let 8-7 KYU

1. Schlosser Daniel

2. Skaličan Radovan

3. Mišových Jakub

3. Petroš Matěj

 

Ml. žáci 9-11 let 6-5 KYU

1. Ngueyn Daniel

2. Petr Marek

3. Havlásek Petr

3. Tokarčík David

 

Ml. žákyně 9-11 let 8-7 KYU

1. Gregoríková Vanda

2. Šaligová Michaela

3. Buchtíková Nikola

3. Winiarská Jana

 

Ml. žákyně 9-11 let 6-5 KYU

1. Bidrmanová Leona

2. Bartošová Terezie

3. Suchánková Amálie

3. Mikolášová Michaela

 

St. žáci 12-13 let 8-7 KYU

1. Lengsfeld Jakub

2. Dziadek Vojtěch

3.Petrželka Michal

 

St. žáci 12-13 let 6-5 KYU

1. Žabčík Robin

2. Navrátil Petr

3. Balogh Vojtěch

3. Blažek Martin

 

St. žákyně 12-13 let 8-7 KYU

1. Štritzová Linda

2. Rusnáková Natália

3. Placzková Karolína

3. Hurajová Šarlota

 

St. žákyně 12-13 let 6-5 KYU

1. Sněhotová Sára

2. Dostálová Kateřina

3. Pěgřimová Michaela

 

Dorostenci 14-15 let

1. Kotlár Tadeáš

2. Slonina Michal

3. Gorgol Marek

3. Kyonka Mojmír

Dorostenky 14-15 let

1. Dostálová Gabriela

2. Gabrišová Agnesa

KUMITE:

 

Ml. žáci 7-11 let -30 kg

Buchtík Samuel

Jančo Milan

Ambróz Jozef

Čiaky Martin

 

Ml. žáci 7-11 let -35 kg

Ngueyn Daniel

Tokarčík David

Marek Petr

Sluka Martin

Ml. žáci 7-11 let +35 kg

Schlosser Daniel

Beckovský Martin

Mackovčák Samuel

Klat Bořek

Ml. žákyně 7-11 let -35 kg

1. Buchtíková Nikola*

1. Baloghová Babora*

2. Calábrová Dominika

3. Gregoríková Vanda

3. Šaligová Michaela

* Vzhledem k administrativní chybě se některé zápasy musely opakovat a byla udělena dvě první místa.

 

St. žáci 12-13 let -39 kg

Žabčík Robin

Balogh Vojtěch

Bartoš Jakub

Marek Vojtěch

 

St. žáci 12-13 let -45 kg

Beckovský Michal

Blažek Martin

Lengsfeld Jakub

Chyba David

 

St. žáci 12-13 let -52 kg

Navrátil Petr

Kalenda Marek

Petruška Ondřej

Dziadek Vojtěch

 

St. žáci 12-13 let +60 kg

Štasný Michal

Doležal Patrik

Zwinger Tomáš

 

St. žákyně 12-13 let -42 kg

Dostálová Kateřina

Rapantová Kristýna

 

St. žákyně 12-13 let -50 kg

Pěgřimová Michaela

Kukková Kateřina

Placzková Karolína

 

Dorostenci 14-15 let +57 kg

Gorgol Marek

Slonina Michal

Kotlár Tedaáš

Bortel Tomáš

 

Dorostenky 14-15 let +47 kg

Dostálová Gabriela

Gabrišová Agnesa

 

Výsledky 17. kola ke stažení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.